TIĞLI CEVAP BEKLİYOR
Tığlı´nın sorularına Bakan Kasapoğlu ne cevap verecek?
Tarih: 10.11.2020 11:13:17/ 1286okunma / 0yorum

Tığlı boş durmuyor…

Yıkılan ve yenisi yapılmayan Bulancak Kapalı Spor Salonu da meclis gündemine taşındı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Necati Tığlı, 2018 yılında yıkım kararı alınan Bulancak Kapalı Spor Salonu´nu TBMM gündemine taşıdı. 

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, 2014 yılında faaliyetlere kapatılan ve 2018 yılı başlarında yıkılan Bulancak Kapalı Spor Salonu´nu meclis gündemine taşıdı.

Tığlı; “6 yıldır en büyük ilçemizin yıkılan spor salonunun yerine yeni bir kapalı spor salonu yapılmaması hem iktidarın eksikliği hem de iktidarın Giresun´a nasıl baktığını göstermektedir” dedi.

BULANCAK´TA SPOR SALONU YOK

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu´nun yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı´na soru önergesi veren CHP´li Tığlı, “iktidarın yerel siyasetçileri tarafından verilen beyanatlar ve yeni bir spor salonu yapılacağı açıklamaları Bakanlığınız bilgisi dahilinde mi gerçekleşmektedir?” diye sordu.

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı´nın Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu´ndan cevap beklediği sorular şunlar:  

* “Tarafınıza bu konuda talep iletilmiş midir? Bulancak´ta altı yıldır spor salonu ihtiyacı olduğunu biliyor musunuz?

* Mevcut Kapalı Spor Salonu´nun faaliyetleri sona ermesi ve tamamen yıkılması ardından bugüne kadar İlçemize yarı olimpik kapalı havuz ve spor salonu yapılması yönünde herhangi bir çalışma yapılmış mıdır?  Bu hususta Bakanlığınız nezdinde hangi çalışmalar yapılmıştır?

* Giresun´da iktidar yerel siyasetçileri tarafından verilen beyanatlar ve yeni bir spor salonu yapılacağı açıklamaları Bakanlığınız bilgisi dahilinde mi gerçekleşmektedir? Bulancak İlçemizde gerçekleştirdiğiniz ziyaretler sırasında kapalı spor salonu, yüzme havuzu ve Bakanlığınızın ilçemize yönelik hangi yatırımların sözünü verdiniz?

* Bulancak ilçemize Kapalı Spor Salonu yapım işi Bakanlık 2020 yılı yatırım programda yer almakta mıdır?”

 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
HABERCİ GAZETESİ
31.12.2020
M-1

/resimler/2020-10/29/1343471261340.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2

/resimler/2021-1/13/1543587105199.jpg

 

 

Çorbanızı kısık ateşte pişirerek lezzetini artırabilirsiniz. Pişirme esnasında çorbanıza ekleyeceğiniz su mutlaka sıcak olsun. Çorbalarınızda tuzu fazla kaçırırsanız bir patatesin kabuklarını soyun ve dörde bölerek çorbanın içine atın. Patatesler yumuşa

Çorba Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
M-4
M-5

  

DOLAR
7.4485
EURO
9.0235
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
´Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim´siz olur?´

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi