´SUSMAYIN, KORKMAYIN´
Külünk kimleri işaret etti?
Tarih: 27.8.2017 13:28:00/ 7683okunma / 0yorum

Külünk, tarihi uyarılarda bulundu…

Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Tirebolu´da düzenlenen konferansta FETÖ konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜMÜZ TEHDİT ALTINDA

FETÖ´nün 15 Temmuz´daki başarısız olan kalkışmasının ardından yeni kalkışmalara girişebileceği uyarısında bulunan Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ´Toprak bütünlüğümüzün ve milletimizin bekası tehdit altındadır´ iddiasında bulundu.

FETÖ, DİNİ BİR ÖRGÜT DEĞİLDİR...

FETÖ, PKK ve DEAŞ´ın terör örgütü olduğun altını çizen Ak Parti Milletvekili Külünk, konferanstaki konuşmasında; “Bu terör örgütleri emperyalizmin emrindeki kirli yapılardır. FETÖ, Türk devletini çökertmek amacıyla hareket eden bir yapıdır. FETÖ´yü anlayamazsanız emperyalizmin ne yapmak istediğini hedefinin ne olduğunu da anlayamazsınız. FETÖ dindar bir yapı değil emperyalizmin tetikçisidir. Bir da-ha 15 Temmuz´daki kalkışmayı yaşamamak için herkes kendini sorgulamalıdır. FETÖ´nün beslendiği damarlar sorgulamazsak, o damarları kurutmazsak bugün FETÖ gider yarın çetö gelir. Emperyalizmin hedefi bu hain örgütler üzerinden Türkiye´yi çökertmektir. Sol Kemalist çizgide de FETÖ´cüler vardı. FETÖ´nün ardındaki güç milletin evlatlarını birbirine düşman etti. Bu örgütü iyi anlamaz, iyi çözmezseniz yarın karşınıza yeniden çıkar. FETÖ dini bir örgüt, dini bir yapı değildir. Bu örgüt İslam dışı bir yapıdır. Alimler susmasın ve FETÖ´nün İslam dışı bir örgüt olduğunu anlatsın… Bu örgüt her şeyi tahrip etti, sosyal dokumuzu devletin kurumlarını tahrip etti” dedi.

FETÖ´NÜN ÖZEL ELEMANLARI GİZLENİYOR

Külünk, örgütün hiç bilinmeyen özel yetiştirilmiş elemanlarının halen kendini gizlediklerini ifade ederek; “Daha henüz bu örgütün özel yetiştirilmiş, Karlov suikastındaki tetikçileri ortaya çıkmadı. Haşhaşi elemanları henüz sahneye çıkmadı. Bu örgütün Melikşah´ın yastığının altına kılıç koyan adamları ortaya çıkmadı. Ürkmeyeceğiz, korkmayacağız. Bunların nasıl gizlendiğini anlarsak onlar kazanamayacak, biz kazanacağız” diye konuştu.

DİNİ GRUPLAR KENDİ ALANINA ÇEKİLSİN

Külünk, ´Dini gruplar kendi alanına çekilmeli ve siya-setten uzak tutulmalı´ uyarısında bulundu.

SEN KİMSİN, SENDEN Mİ İZİN ALACAĞIM?

Dava adamlığı kimliği ile birçok ilde konferanslar düzenlediğinin altını çizen Ak Parti Milletvekili Metin Külünk; ´Bazıları Metin Külünk´ün Tirebolu´da ne işi var diyor-muş. Sen kimsin, senden mi izin alacağım… Dava adamlığı kimliğimle burdayım´ dedi.

 KİMİN KİMİ KOLLADIĞINI BİLİYORUZ

FETÖ ile mücadeledeki etkinliği ile dikkat çeken Külünk,  sözlerini özetle şöyle noktaladı: ´Giresun´daki bürokratları da uyarıyorum. Fetöcülerin hamiliğini üstlenmiş kişilerin hangi restaurantlarda kimlerle buluştuğunu, sonrasında hangi kararların alındığını herkes biliyor. Kimin kimi kolladığını biliyoruz. Operasyonları kilitlemeyin...´
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: SUSMAYIN KORKMAYIN
REKLAM

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
REKLAM
DOLAR
4.6560
EURO
5.4274
´Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi.´

Kanuni Sultan Süleyman
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi