ŞENLİKOĞLU HIZ KESMİYOR
Giresun Belediyesi ekipleri çalışmalarıyla şehrin sorunlarına çözüm üretiyor.
Tarih: 10.11.2020 10:58:31/ 1248okunma / 0yorum

Giresun Belediyesi çalışıyor…

Giresun Belediyesi, şehrin mahalle ve sokaklarında altyapı çalışmalarını sürdürüyor. İçme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarında kalıcı çözümlere imza atan Giresun Belediyesi ekipleri,, altyapı sorunlarını yakından takip ederek vatandaşlarımızın yaşamlarını ve sağlığını etkileyecek problemlere kalıcı çözümler getiriyor.

Giresun´un her yönden daha sağlıklı ve yaşanabilir bir kent olması için ulaşımdan altyapıya, spordan çevreye kadar birçok alanda farklı projeleri hayata geçiren Giresun Belediyesi ekipleri, yaşam kalitesini yükseltecek yatırımlara da imza atmaya devam ediyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu´nun göreve başladığı günden bugüne kadar 30 bin metre içme suyu şebekesi, 20 bin metre ise yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu kanal terfi merkezi çalışması yapılırken, bu çalışmalar karşılığında ise 40 Milyon TL harcama yapıldığı ifade edildi.

Başkan Şenlikoğlu; “Giresun´un sağlıklı altyapıya kavuşması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Şehrimizde içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı yatırımlarına devam ediyoruz. Yaptığımız yatırımlar ile birlikte şehrimizin problemleri çözülerek halkımız daha modern ve çağdaş altyapıya kavuşacak. Altyapı ile ilgili çalışmalarımız belki çevremizi rahatsız edebilir. Bunun farkındayız ancak güzel ve kalıcı sonuçlara ulaşmak için bu çalışmalarımızı yapmak zorundayız. Ayrıca geçici vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı da vatandaşlarımızdan özür diliyoruz. Her şey vatandaşlarımız için her şey Giresun´umuzun geleceği için” dedi.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
HABERCİ GAZETESİ
31.12.2020
M-1

/resimler/2020-10/29/1343471261340.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2

/resimler/2021-1/13/1543587105199.jpg

 

 

Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
M-4
M-5

  

DOLAR
7.4485
EURO
9.0235
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
´Zengin, çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir.´

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi