ÖZTÜRK HADDİNİ AŞTI
Cemal kaptan alabora oldu.
Tarih: 1.6.2018 18:00:20/ 4111okunma / 0yorum

Cemal kaptan gemiyi Tirebolu´daki angisa çatlağına oturtarak, acemi çıktı.

Ak Parti Giresun Milletvekili ve milletvekili adayı Cemal Öztürk kime, neden ‘ŞEREFSİZ´ dedi?

Öztürk´ün olay yaratan sözleri gündeme bomba gibi düşerken, Giresun Haberci Gazetesi de Tirebolu´da yaşanan olayın perde arkasını araştırdı ve neler oluyor? sorusuna yanıt aradı.

TİREBOLU´DA NELER OLUYOR?

Ak Parti Giresun Milletvekili ve milletvekili adayı Cemal Öztürk, 31 Mayıs akşamı Tirebolu´da seçim ziyaretlerinden dönen Ak Parti İlçe Yöneticileri ve partililerle durum değerlendirme toplantısı yaptı.  

Tirebolu´daki Mavi-Yeşil Restaurant´ta Ak Parti yöneticileriyle buluşan milletvekili Cemal Öztürk´e, fındık üreticisinin tepkileri iletildi. İsmi biz de saklı Ak Parti İlçe yöneticisinin kendisine ilettiği tepki sözlerine öfkelenen ve kontrolünü kaybeden milletvekili Cemal Öztürk´ün;  Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya´ya dönerek, ‘nereden buldunuz bu şerefsizleri…?´ dediği iddia ediliyor. Toplantıda bulunan Ak Partili bazı isimler de olayı doğruladılar.

Öztürk´ün bu sözleriyle salonda buz gibi bir hava esti. Ak Partili yöneticilerin tepkisi üzerine geri adım Öztürk, özür diledi ancak tansiyon düşmedi. Olayın yaşandığı sırada salonda bulunan partililer de Öztürk´ün sözlerinin kabul edilir olmadığına vurgu yaptılar.

ÖZTÜRK YOK, AYDIN VAR

Bu gerginliğin ardından bugün Tirebolu´daki Ak Parti´nin seçim ziyaretleri de Av. Kadir Aydın´ın katılımıyla gerçekleştirildi.

BUNUN ADI HESAPLAŞMA MI?

Tirebolu´da yaşanan bu krizin Cemal Öztürk´e yakın isimlerin kongre sürecinde yönetim dışında kalmasının hesaplaşması olarak değerlendiriliyor.

GENEL MERKEZ DE BİLGİLENDİRİLECEK

Fındık üreticilerinin büyük tepki gösterdiği Ak Parti Milletvekili ve milletvekili adayı Cemal Öztürk´e yönelik tepkiler dinmek bilmiyor.

Seçildiği dönemde Giresun´a uzak kalan ve üreticilerin tepkisini çeken Öztürk, Ak Partili yöneticilerin kendisine ilettiği rapora kızdı. ‘Buraya siz gelin, Cemal Öztürk gelmesin´ denildiği iddia edilen açıklamayı duyan Ak Parti milletvekili ve milletvekili adayı Cemal Öztürk´ün kendi partisinin yöneticilerine yönelik ağır sözleri gündeme bomba gibi düşerken, bu konunun Ak Parti Genel Merkezi´ne taşınacağı ifade ediliyor.

NEDEN PARTİ´DE BULUŞMADINIZ?

Ak Parti´de milletvekili listelerinin açıklanmasının ardından ‘Giresun´un kaptanı benim´ mesajı veren ve meydan okuyan çıkışlarıyla dikkat çeken Cemal Öztürk´ün teşkilat toplantısını neden Ak Parti İlçe Başkanlığı´nda değil de Mavi Yeşil´de yaptığı sorusuna da yanıt aranıyor.

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ÖZTÜRK HADDİNİ AŞTI
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.2964
EURO
6.0072
´Emanet ehline verilmez ise, o topluluğun kıyameti yakındır.´

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi