‘KAZANACAĞIM´
Seçim tarihi netleşti…
Tarih: 12.2.2018 09:16:02/ 3011okunma / 0yorum

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası´nda seçim tarihi netleşti.

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimi öncesinde mevcut başkan İbrahim Çeltik yeniden aday olduğunu açıkladı.

Başkan Çeltik, üye ziyaretleriyle çalışmalarını sürdürürken gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanıyor.

SEÇİM 25 MART´TA YAPILACAK…

25 Mart´ta Aksu´daki bir düğün salonunda yapılacağı açıklanan, Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası´nda başkanlık yarışı hız kazandı. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 31 Mart´ta yapılacak. Ancak, ilk toplantıda çoğunluk sağlanması bekleniyor.

´İDDİALIYIM, KAZANACAĞIM´

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası´nda seçimin favorisi olarak gösterilen mevcut başkan İbrahim Çeltik, Giresun Haberci Gazetesi´ne çarpıcı açıklamalarda bulunarak; ´İddialıyım, bu seçimi de üyelerimizin teveccühü ile kazanacağıma inanıyorum. Gücümü üyelerimden alarak yeniden aday oldum. Şoför esnafının sorunlarını çözmek için bugüne kadar yürüttüğümüz çalışmalara devam etmek için yeniden başkanlığa talibim. Burası benim tapulu malım değil. Bizden önce burada yaşananları herkes biliyor. Benim dönemimde Giresun Şoförler Odası´nda şeffaf bir yönetim sergilendi, borçlanmadı ve esnafın sorunlarının takipçisi olundu. Bu nedenledir ki, esnaf arkadaşlarımız da yeniden aday olmamı istediklerinde görevden kaçmadım.

Üyelerimizin hizmetine talibiz. Kimse için çirkin söz söylemem, söyleyene de üyelerimiz en güzel cevabı verir. En büyük jüri üyelerimizdir. Üyelerimiz her şeyin farkındadır. Burası şeffaf bir odadır.  Denetimlerimiz de ve kararlarımız da hiçbir gizlilik yok… Bugüne kadar ki süreçte burada hiçbir şaibeli işin altına imza atmadık, bundan sonra da atmayacağımızın bilinmesini istiyorum. Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak benim döneminde borç yok, gelir-gider dengesiyle iyi bir yönetim sergilerken, Oda olarak demirbaşlarını da güçlendirdik. Ambulansımız vardı, çekicimizi de yeniledik. Ayrıca, Oda´ya makam aracı aldık´ diye konuştu.

´7/24 ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUM´

Kendisinin yıllardır şoför esnafı ve protokolle uyum içinde çalıştığına vurgu yapan Çeltik sözlerini şöyle sürdürdü: ´Kendimi esnafıma adamış biriyim. Kesinlikle makam ve mevki peşinde değilim. 7/24 esnafımızın yanında oldum, bundan sonraki süreçte yeniden seçilirsem yine esnaf arkadaşlarımızın yanında olmaya, onların sorunlarını çözmeye devam edeceğime söz veriyorum. Burası benim tapulu malım değil, üyelerimizin desteği arkamda olduğu sürece ben varım. Kapım da, gönlüm de her zaman esnaf arkadaşlarımıza açıktır. Hiçbir zaman ulaşılmaz biri olmadım, bundan sonra da olmayacağım. Telefonum bile gece yarısında açıktır. İsteyen herkes bana rahatlıkla ulaşmıştır, bundan sonrada ulaşacaklardır.´

´ANKARA´DAN NE İSTEDİYSEK ALDIK´

´Giresun Şoförler Odası olarak Ankara´dan ne istediysek aldık´ diyen başkan Çeltik; ´Şoför esnafının derdini kendime dert edinmiş ve çözüm aramış biri olarak ifade etmek isterim ki, bizler büyük bir aileyiz. Ben kendi adıma yeni dönemde de üyelerimizin ve esnafımızın 7/24 emrinde olmaya söz veriyorum. Gönlümü de, kapımı da 7/24 üyelerimize açık tutmaya devam edeceğimin bilinmesini istiyorum. Üyelerimizden bir kez daha destek istiyorum. Yeniden oluşturduğum ekibimle beraber seçime hazırız, iddialıyız. Tecrübelerimizle ve birikimlerimizle bu yarışı üyelerimizin teveccühü ile kazanacağımıza inanıyorum´ diye konuştu.

YAKLAŞIK 1.100 ÜYE OY KULLANACAK

25 Mart´ta yapılacağı açıklanan Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlık seçiminde yaklaşık 1.100 üyenin oy kullanacağı öğrenildi.

SEÇİMDE 3 ADAY YARIŞACAK

Üç dönemdir Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı sürdüren İbrahim Çeltik´in yeniden aday olmasıyla birlikte Mustafa Külekçi ve Yusuf Karadeniz de adaylıklarını açıkladılar ve sahadaki yerlerini aldılar.

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: KAZANACAĞIM
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.4401
EURO
6.2291
´İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.´

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi