İSTİFALAR BAŞLADI
Milletvekili aday adayları sahneye çıkıyor…
Tarih: 27.4.2018 07:09:28/ 1416okunma / 0yorum

Hayırlı olsun…

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde milletvekili aday adayları sahneye çıkmaya başladı. 24 Haziran´daki seçimlerde milletvekili aday adayı olmak isteyen kamu görevlileri ve parti yöneticileri istifa ederek, aday adaylıklarını açıkladı.

AK PARTİ´DE KİMLER ADAY ADAY OLDU?

Ak Parti Giresun Milletvekili Av. Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk yeni dönemde yeniden aday adayı olan ilk isimler arasında yer aldı. Ak Parti eski Milletvekili Mehmet Geldi de aday adaylığını açıkladı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müşaviri Av. KadirAydın, Kovanlık Belediye Başkanı Mehmet Küçük,  Giresun İl Genel Meclisi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, Giresun Belediye Meclisi Üyesi Şeyma Memiş, Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Hüsem, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi mimar Serdar Demirkan görevlerinden istifa ederek Ak Parti´den Milletvekili aday adaylığını açıklayan isimler oldu.

Ak Parti´de Dt. Adnan Sağlık aday adaylığı başvurusunda bulunurken, Dt. Salih Yılmaz da aday adaylığına hazırlanıyor.

CHP´DE 3 BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

CHP´de; İl Başkanı Necati Tığlı, Bulancak İlçe Başkanı Reşat Nuri Özdemir ve Espiye ilçe Başkanı İbrahim Akgün görevlerinden istifa ederek milletvekili aday adaylığını açıklayan isimler arasına katıldı.

MHP´DE ÖZ VE KAYAŞ İSTİFA ETTİ

MHP´de İl Başkanı Av. Müjdat Öz aday adaylığı yolunda istifa eden ilk isim oldu. Öz´ün listenin ilk sırasında olması bekleniyor.

MHP´de aday adaylığı için Giresun Belediye Meclisi Üyesi eczacı Hülya Kayaş görevinden istifa etti.

MHP´de bir aday adaylığı da Soner Altun´dan geldi. Şebinkarahisar´da gıda sektöründe hizmet veren Altun, MHP´den Milletvekili aday adaylığına hazırlanıyor.

 

İYİ PARTİ´DE İŞLER KARIŞTI

 

Meral Akşener liderliğinde kurulan İyi Parti´de İl Başkanı Ünzile Yüksel, İl Başkan Yardımcısı Güray Kubilay Yaman görevlerinden istifa ederek milletvekili aday adaylığına hazırlanıyor. Fiskobirlik eski Genel Müdürü Ömür Külünkoğlu ve Genel Başkan Danışmanı Dr. Orhan Erzurum´un da milletvekili aday adayı olacakları öğrenildi.

 

Erzurum´un Giresun dışından da aday gösterilmesi gündemdeki yerini koruyor.

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İSTİFALAR BAŞLADI
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.2964
EURO
6.0072
´İman iki eşit parçadır. Yarısı sabır, yarısı şükürdür.´

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi