HAYIRLI OLSUN
Giresunspor´da Kutlu dönemi başladı.
Tarih: 19.9.2019 14:52:40/ 1296okunma / 0yorum

Giresunspor´da Hakan Kutlu dönemi resmen başladı.

İstanbulspor maçının ardından Erkan Sözeri´nin istifasıyla boşalan Teknik Direktörlük görevine Hakan Kutlu´yu getiren Giresunspor´da kan değişiminin moralleri yükselttiği gözlendi.

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, düzenlediği basın toplantısında Teknik patron Hakan Kutlu ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayarak, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Giresunspor´un bu sezon oluşturduğu oyuncu kadrosunun Sözeri´nin talepleri doğrultusunda oluşturulduğunu ve 4 haftalık sürecin başarısız geçtiğinin” altını çizen başkan Eren; ‘Sezon başında Erkan Sözeri ile konuştuk ve şampiyonluk yaşamak istediğini bize söyledi, biz de istenilen oyuncularla anlaştık. Kampa transferlerimizi tamamlayarak gittik 4 haftalık süreci 1 puanla tamamladık. İstanbulspor maçının ardından Sözeri istifasını sundu, yönetim olarak kabul ettik. Bu oyuncuların kalitesini tartışmaya gerek yok, hepsine güveniyoruz. Hedefimizden kesinlikle sapmış değiliz, oyuncularımıza inancımız tam” diye konuştu.

Bu sezon oluşturulan oyuncu kadrosunun 20-21 milyon TL olduğuna vurgu yapan başkan Eren, kendisine yönelik karalama kampanyası yapıldığını ifade ederek; ‘Giresunspor´u zarara uğratacak hiçbir eylemin içinde olmadık, olmayacağız´ dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: HAYIRLI OLSUN
M-1


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.6896
EURO
6.3047
´Dal rüzgarı affetmiştir ama, kırılmıştır bir kere...´

Konfüçyus
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi