HANGİ MÜDÜRLER GİDECEK?
Şenlikoğlu, müdürlük sayısını azaltacak.
Tarih: 15.5.2019 13:04:42/ 1503okunma / 0yorum

 

Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu´nun belediye bünyesindeki müdürlüklerin akıbeti konusundaki açıklamaları kafalarda soru işareti bıraktı.

28 olan müdürlük sayısının çok olduğuna dikkat çeken Başkan Şenlikoğlu; ‘´Belediyemizde 28 müdürlük var, bana göre bazıları birleştirilebilir bazıları yerine ilaveler yapabilir bu konuda önemli çalışmalarımız var. Ben muhtarlarımızın daha kolay ve erişebilir hizmetleri mahallelerine aktarmaları adına yeni kurulacak Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüzün şehrimize faydalı olacağını düşünüyorum´´  dedi.

Şenlikoğlu´nun açıklamasının ardından Giresun Belediyesi bünyesindeki hangi müdürlüklerin birleştirileceği sorusuna cevap aranırken, ilk olarak Strateji Geliştirme Müdürlüğü´nün Meclis kararıyla şeflik düzeyinde Mali Hizmetler Müdürlüğü´ne bağlandı.

HANGİ MÜDÜRLER GİDECEK?

Başkan Şenlikoğlu´nun mazbatasını almasının ardından müdürler arasında yapmayı planladığı köklü değişikliği neden yapamadığı sorusuna da yanıt aranıyor.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: HANGİ MÜDÜRLER GİDECEK
M-1


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.6896
EURO
6.3047
´Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim´siz olur?´

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi