Giresunspor´da neler oluyor?
Karaahmet hangi mesajları verdi?
Tarih: 27.7.2021 14:25:06/ 3620okunma / 0yorum

 “Giresunspor´a yön vermeye çalışmayın”

Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet; “Süper Lig´de kalıcı başarılar elde etmek istiyorsak; her koşulda bu takıma sahip çıkmak ve bu takımın çıkarlarını, menfaatlerini düşünmek hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır” dedi.

Başkan Karaahmet yaptığı açıklamada; “Giresunspor´un tüm haklarının sonuna kadar savunucusu olacağız. Bu süreçte yanımızda olan herkesle bu yolda omuz omuza yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Karahmet açıklamasında şunları söyledi:

“Giresunspor´un 44 yıllık Süper Lig özlemini çok büyük mücadeleler vererek sonlandırdık. Giresunspor´un elde ettiği bu büyük başarıda pek çok olumsuzluklarla, zorluklarla ve güçlüklerle başa çıktık. Giresunspor´un daha iyi yerlere gelebilmesi için her türlü fedakarlıkta bulunduk ve her zaman kulübümüzün çıkarları doğrultusunda hareket ettik. Bizim için Giresunspor her şeyin üstündedir. Biz burada olduğumuz sürece de Giresunspor´un tüm haklarının sonuna kadar savunucusu olacağız. Bu süreçte yanımızda olan herkesle bu yolda omuz omuza yürümeye devam edeceğiz.

Giresunspor´a zarar verecek her türlü düşünce, tavır ve davranışın karşısında her zamanki gibi dimdik duracağız. Giresunspor´u sevdiğini söyleyen herkes de Giresunspor´un çıkarlarının ve menfaatlerinin yanında dimdik durmalıdır.

Bu takım ne benim ne de bir başkasının takımıdır, bu takım milyonların takımıdır. 44 yıl sonra mücadele edeceğimiz Süper Lig´de kalıcı başarılar elde etmek istiyorsak; her koşulda bu takıma sahip çıkmak ve bu takımın çıkarlarını, menfaatlerini düşünmek hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır.

Bu nedenledir ki satışa çıkardığımız kombine biletler, Giresunspor´umuz için hem maddi hem de manevi anlamda çok büyük önem taşımaktadır. Kombine biletlere taraftarlarımızın gösterecekleri ilgi ve alaka, Süper Lig mücadelemizde kulübümüze ekstra güç ve ekstra motivasyon sağlayacaktır, daha büyük başarıların önünü açacaktır. Dünya genelinde yaklaşık 3 milyon taraftarı bulunan Giresunspor camiasının bu konuya gerekli hassasiyeti göstereceklerine olan inancımız tamdır.

‘GİRESUNSPOR´A YÖN VERMEYE ÇALIŞMAYIN´

Bu konu üzerinden sosyal medya aracılığıyla Giresunspor´a yön vermeye, yol haritası çizmeye çalışanların, Giresunspor´un menfaatlerinden uzak bu tutum ve davranışlarını doğru bulmuyorum. Bu kişiler, bu şekilde devam ederlerse bu onların kendi tercihleri olacaktır. Bizim ve büyük Giresunspor camiasının tercihi bellidir; bizim tercihimiz Giresunspor´dur.”
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Giresunspor Hakan Karaahmet.
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
HABERCİ GAZETESİ
17.07.2021
M-1

  

 

 

 

 

M-2
M-3
Kurabiye hamurunun elinize yapışmasını istemiyorsanız ellerinizi soğuk suyla ıslatıp kuruladıktan sonra kurabiyeye şekil verin. Kurabiyelerin zamanla sertleşmemesi için yanlarına bir-iki dilim kabuklu elma koyarak saklayınız. Elmanın yayacağı nem sayesin

Kurabiye - Bisküvi Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
M-4
M-5

  /resimler/2021-1/13/1543587105199.jpg

DOLAR
8.8240
EURO
10.3526
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
´Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim´siz olur?´

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi