‘Çözüm için geliyorum´
Dereli´de Ahmet Geldi rüzgarı esiyor
Tarih: 23.11.2018 11:33:39/ 2205okunma / 0yorum

 Geldi, çözüm odaklı çalışma vadinde bulundu.

Ak Parti´den Dereli Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan ve saha çalışmalarında halkın gönlünde taht kuran Ahmet Geldi, görev verilmesi halinde Dereli´yi ortak akılla yönetmeye talip olduğunu söyledi.

‘Dereli´yi biliyorum, çözüm için geliyorum´ sözleriyle hareket eden, STK ve esnaf ziyaretleriyle saha çalışmalarını sürdüren Geldi; “Çözüm odaklı bir anlayışı benimsiyorum. Daha yaşanabilir bir Dereli´nin inşası için çalışacağız ve mücadele edeceğiz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın çok önemsediği gönüllü belediyeciliği gerçekleştirmek istiyorum. Dereli´nin sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Dereli´nin daha da modernleşmesi yönündeki projelerimiz hazır. Dereli´nin trafik, otopark, sosyal alanlardaki sorunlarına neşter vuracağım. Dereli´nin turizm cazibe merkezi olmasıyla birlikte kalkınacağına inanıyorum ve bu yönde yapılacak çalışmaları önemsiyorum. Görev verilmesi halinde bu projelerimizi hayata geçirerek doğup büyüdüğüm ilçeme hizmet borcumu ödemek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Aday adaylığı süreci ve temayül yoklamasının ardından kamuoyundan olumlu tepkiler almasının motivasyonunu artırdığına işaret eden Geldi; “Samimiyetle söylüyorum ki, hedefim millete hizmetkar olmak. Makam ve mevki derdim yok. Dereli´ye hizmet borcumu ödemek istiyorum” diye konuştu.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Geldi, siyasi yaşamındaki duruşu ve temiz sicili ile dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Geldi´nin Dereli Belediye başkan adaylığına yakın isimler arasında gösterildiği siyasi kulislerde yüksek sesle dillendiriliyor.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çözüm için geliyorum
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.2964
EURO
6.0072
´Kötü adın çirkinliği harften, deniz suyunun acılığı kap`tan değildir?´

Mevlana
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi