Çeltik ‘GÜVEN´ veriyor
Çeltik seçimim favorisi gösteriliyor.
Tarih: 29.3.2018 10:07:40/ 3583okunma / 0yorum

Banko Çeltik...

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası´nda başkanlık seçimi 31 Mart Cumartesi günü yapılacak. Yeniden adaylığını açıklayan mevcut başkan İbrahim Çeltik seçimin favorisi gösteriliyor.

Şoför esnafının her daim yanında olan ve şeffaf yönetimiyle dikkat çeken Çeltik, 3 adayın yarışacağı seçimin favorisi gösteriliyor.

EKİP TAMAM, SÖZ ÜYELERDE

Tecrübeli başkan Çeltik yeni dönemdeki ekibiyle birlikte sürdürdüğü saha çalışmalarında büyük ilgi görürken, güven veren tavırlarıyla dikkat çekiyor.

ARKASINDAKİ DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası´nda seçimin favorisi olarak gösterilen mevcut başkan İbrahim Çeltik, üye ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdürürken, arkasındaki destek çığ gibi büyümeye devam ediyor. Gittiği her yerde, gerçekleştirdiği her ziyarette ilgi odağı olan başkan Çeltik, mütevazi kimliğiyle dikkatleri üzerinde topluyor.

‘ŞEFFAFLIKTAN ÖDÜN VERMEYECEĞİZ´

Giresun Şoförler Odası´nda şeffaf bir yönetim sergilendiğine vurgu yapan başkan Çeltik, “En büyük jüri üyelerimizdir. Üyelerimiz her şeyin farkındadır. Burası şeffaf bir odadır.  Denetimlerimiz de ve kararlarımız da hiçbir gizlilik yok… Bugüne kadar ki süreçte burada hiçbir şaibeli işin altına imza atmadık, bundan sonra da atmayacağımızın bilinmesini istiyorum” şeklindeki açıklamasıyla yol haritasını netleştirmeye devam ediyor.

‘KAZANMAK DEĞİL SÖZ ÖNEMLİ…´

Aynı zamanda Giresun Taksiciler Odası Başkanlığı´nı görevini de başarıyla sürdüren Çeltik, herkesimle uyum içinde çalıştığını, üyelerden yeni dönemde güvenoyu alması halinde şeffaf ve hesap veren bir yönetim anlayışıyla şoför esnafının sorunlarının takipçisi olacağını ifade ederek, ‘Önemli olan seçim kazanmak değil, seçim sonrasında verdiğin sözleri tutmaktır. Görevde bulunduğumuz dönemlerde uyumlu çalışmalarımızla başarılı işler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz´ dedi.

‘7/24 ESNAFIMIN HİZMETİNDEYİM´

‘Kendisini şoför esnafına adadığını´ ifade eden Çeltik,  ‘kesinlikle makam ve mevki peşinde değilim. 7/24 esnafımızın yanında oldum, bundan sonraki süreçte yeniden seçilirsem yine esnaf arkadaşlarımızın yanında olmaya, onların sorunlarını çözmeye devam edeceğime söz veriyorum. Kapım da, gönlüm de her zaman esnaf arkadaşlarımıza açıktır´ dedi.

‘KAZANAN ŞOFÖR ESNAFI OLACAK´

‘Diğer adaylarla ilgili konuşmayacağını´ ifade eden başkan Çeltik, ‘Bu yarışın jürisi olan üyelerimizin vereceği karar hepimizin yol haritası olacaktır. Kesinlikle kazanan şoför esnafı olacaktır. Ben kendi şahsıma bu süreçte kimseyi kırmadan bir kampanya yürütmeye özen gösterdim´ diye konuştu.

Başkan Çeltik, yeniden aday olmasında esnafın desteğinin, yeniden aday olmalısın dileklerinin olduğunu da sözlerine ekledi.

1.035 ÜYE OY KULLANACAK

31 Mart´ta Aksu Mahallesi´ndeki Altın Palace Düğün Salonu´nda yapılacağı açıklanan Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlık seçiminde 1.035 üyenin oy kullanacağı öğrenildi.

Başkan Çeltik, tüm üyeleri oy kullanmaya davet etti.

 

 

 

 

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çeltik GÜVEN veriyor
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.4401
EURO
6.2291
´Adem suretinde olan herkes adem değildir…´

Hacı Bektaşı Veli
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi