ÇELTİK GELİYOR
‘Gönlüm de kapım da üyelerimize açık´ diyen Çeltik, üye ziyaretlerini sürdürüyor.
Tarih: 4.3.2018 09:14:07/ 3449okunma / 0yorum

Çeltik liste hazırlığını sürdürüyor.

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası´nda seçim tarihi 31 Mart olarak netleşti.

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası´nda başkan adaylarının seçim çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

31 Mart´ta yapılacağı açıklanan Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimi öncesinde mevcut başkan İbrahim Çeltik yeniden aday olmasıyla birlikte saha çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Çeltik, üye ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdürürken gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanıyor. Durak ve üye ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdüren Çeltik´in bu hafta içersinde ise Batlama yöresindeki üyeleri ziyaret etmesi bekleniyor.

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası´nda seçimin favorisi olarak gösterilen mevcut başkan İbrahim Çeltik, üye ziyaretlerinde büyük ilgi görmeye devam ederken, arkasındaki destek çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Bir yandan üye ziyaretlerini sürdüren, diğer yandan ekibini oluşturmak için titiz şekilde çalışan Çeltik, yarışını favorisi gösterilmesine karşılık mütevazi kimliğiyle dikkat çekiyor.

Giresun Şoförler Odası´nda şeffaf bir yönetim sergilendiğine vurgu yapan Çeltik, “En büyük jüri üyelerimizdir. Üyelerimiz her şeyin farkındadır. Burası şeffaf bir odadır.  Denetimlerimiz de ve kararlarımız da hiçbir gizlilik yok… Bugüne kadar ki süreçte burada hiçbir şaibeli işin altına imza atmadık, bundan sonra da atmayacağımızın bilinmesini istiyorum” diye konuştu.

´7/24 ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUM´

Kendisinin yıllardır şoför esnafı ve protokolle uyum içinde çalıştığına vurgu yapan Çeltik sözlerini şöyle noktaladı: “Kendimi esnafıma adamış biriyim. Kesinlikle makam ve mevki peşinde değilim. 7/24 esnafımızın yanında oldum, bundan sonraki süreçte yeniden seçilirsem yine esnaf arkadaşlarımızın yanında olmaya, onların sorunlarını çözmeye devam edeceğime söz veriyorum. Kapım da, gönlüm de her zaman esnaf arkadaşlarımıza açıktır. Yaptığım ziyaretlerde üyelerimizin de ‘kapının kapalı olmadığını görmedik, işlerimizin takibinde hep yanımızda oldun´ şeklindeki sözleri şahsıma büyük bir motivasyon desteği sağlamıştır. Tüm üyelerimize gösterdikleri tavırdan dolayı teşekkür ediyorum.”

SEÇİMDE 3 ADAY YARIŞACAK

Üç dönemdir Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren İbrahim Çeltik´in yeniden aday olmasıyla birlikte Mustafa Külekçi ve Yusuf Karadeniz de adaylıklarını açıkladılar ve sahadaki yerlerini aldılar. Karadeniz´in 8 yıldır Çeltik´in yönetiminde görev yaptığı öğrenildi.

TOPLAM 1.035 ÜYE OY KULLANACAK

31 Mart´ta Aksu Mahallesi´ndeki Altın Palace Düğün Salonu´nda yapılacağı açıklanan Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlık seçiminde 1.035 üyenin oy kullanacağı öğrenildi.

 

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ÇELTİK GELİYOR
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.4401
EURO
6.2291
Ya Ali, cenazemi sen yıkayacaksın. Borcumu sen ödeyeceksin, zimmetimi sen ifa edeceksin…

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi