BOZBAĞ KİMLERE KIZDI?
‘Her mağlubiyetten sonra hortluyorlar´ dediği kesime Bozbağ ne cevap verdi?
Tarih: 5.2.2018 15:10:49/ 1972okunma / 0yorum

Bozbağ sert konuştu...

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, zehir zemberek açıklamalarıyla gündemi sarstı.

Düzenlediği basın toplantısında sert açıklamalar yapan başkan Bozbağ, ‘Giresunspor eski kötü günlerine dönmeyecek´ dedi.

‘Ben Giresunspor´u 15 milyon TL borçla kayyumdan aldım´ diyen başkan Bozbağ, ‘Her yenilgi sonrasında Giresunspor´u eski kötü günlerine döndürmek isteyenler olduğunu´ iddia ederek özetle şunları söyledi:

BAŞKAN BOZBAĞ KİMLERE KIZDI?

‘Giresunspor takımı iyi futbol oynuyor, ne yazık ki anormal şanssızlıklarımız var. Bazı kişilerin hayalinde göremeyecekleri isimleri biz Giresunspor´a getirdik. Tutar tutmaz, oynar oynayamaz. Bunlar ayrı şeyler… Benden sonrasını da göreceğim. Zaten bir kesim var, sadece kötü sonuçlarda ortaya çıkıyor, memleketin takımını itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Bunlar her mağlubiyetten sonra hortluyor. Biz şerefimizle bu takımı buralara getirdik, soydurmadık, çaldırmadık hayal peşinde koşmadık. Görev süremiz bitene kadar da hayal peşinde koşmayacağız. Giresunspor´u eski kötü günlerine döndürmek isteyen bir kesin var, sosyal medyadan sürekli sallıyorlar. Beni ve arkadaşlarımı her mağlubiyetten sonra yerden yere vuruyorlar. Şahsıma yapılan yüklenmelere hiçbir zaman kızmadım. Giresunspor´u itibarsızlaştıranlara kızıyorum ve onlarla hesaplaşacağım.´

‘ŞAMPİYONLUK HAYALİMİZ SÜRÜYOR´

Başkan Bozbağ, Giresunspor´un 40 yıllık özlemi olan şampiyonluk hayallerinden vazgeçmediklerinin altını çizerek, ‘Herkes evinde yatarken Bir Giresunspor´un başarısı için ter döküyoruz´ dedi.

‘CANİKLİ´YE TEŞEKKÜR EDİYORUM´

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli´ye Giresunspor´a verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden başkan Bozbağ; “Giresun´un en büyük markasının arkasında durduğu için özellikle Sayın Canikli´ye teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: BOZBAĞ KİMLERE KIZDI
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.4401
EURO
6.2291
´Kargalar ötmeye başlayınca bülbüller susar.´

Mevlana
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi