‘Bize icraatlarınızı gösterin´
İyi Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum, hodri meydan dedi...
Tarih: 13.6.2018 09:44:19/ 1793okunma / 0yorum

Erzurum´dan ço özel açıklamalar

İyi Parti Kurucular Kurulu üyesi ve 27. Dönem Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum, Giresun´un ülke ortalamasında en hızlı fakirleşen ve göç veren illerin başında geldiğini söyledi. Erzurum, hafta sonu Giresun´a gelerek coşkulu bir miting gerçekleştiren İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener´i sıcağa rağmen yalnız bırakmayan Giresun halkına teşekkür etti.

 “Giresun´un artık bir dönem daha kaybetmeye tahammülü yoktur. Halkımız her şeyin farkındadır. Giresun´a bir ağabey değil, hizmet adamı gereklidir” diyen Dr. Orhan Erzurum, ‘AKP Giresun Milletvekili Cemal Öztürk´ün seçim gezilerinde “Recep Tayyip Erdoğan bana Giresun´un abisi sensin dedi´ sözlerini kullandığını Giresun´un bir ağabeye değil, hizmet adamına ihtiyacı olduğunu vurguladı. Dr. Orhan Erzurum, “Kaç hemşerimin yarasına merhem oldun, görev yaptığın süre zarfında bir çivi mi çaktın da şimdi ağabeyliğe soyundun. İnsanlar sizlere soruyor, bize süslü sözler değil icraatlarınızı gösterin, anlatın diyor. Neden anlatmıyorsunuz? Çünkü anlatacak hiçbir şeyiniz yok” ifadelerine yer verdi.

Giresun´un artık kaybedecek bir döneminin olmadığını, 24 Haziran günü halk sandıkta gerekli cevabı vereceğini ifade eden Dr. Erzurum; “Bırakın bir çivi çakmayı hazır elimizdekileri de kaybettik. Giresun ülke ortalamasında en hızlı fakirleşen ve göç veren illerin başında gelmektedir. Bu mu sizlerin hizmet anlayışınız? Halktan bir dönem daha yetkiyi hangi cüretle istiyorsunuz” dedi.

Milletvekili olduğu andan itibaren Giresun için çalışacaklarını, halkın beklentilerini ve şehrin sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade eden Dr. Orhan Erzurum sözlerini şöyle noktaladı: “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Giresun´da fındık 15 TL olacak dedi, üreticiyi yabancı sermaye elinden kurtaracaklarını ifade etti. Arkadaşlar hemen rahatsız oldu. Siz kimden yanasınız? Fındık üreticisinden mi, yabancı sermaye sahipleri fındık baronlarından mı?”
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Bize icraatlarınızı gösterin
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.2964
EURO
6.0072
´Hamı pişiremezsen bari, pişmişi ham etme…´

Hacı Bektaşı Veli
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi