"Bıçak kemiğe dayandı"
Ak Parti İl Başkanı Tatlı, Kerim Aksu‘ya sert sözlerle yüklendi.
Tarih: 5.3.2019 13:56:42/ 1230okunma / 0yorum

Başkan Aksu, Tatlı´ya cevap verecek mi?

Ak Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri´nin ilimizin geleceği açısından çok önemli olduğuna dikkat çekti.

CHP´li Kerim Aksu başkanlığındaki Giresun Belediyesi´nin son 10 yılda hizmet anlamında Giresun halkına tam bir fiyasko yaşattığını savunan Tatlı; “Sayın Kerim Aksu tarafından 2009 ve 2014 seçimleri öncesinde Giresun halkına verilen sözlerin hiç biri tutulmadı. Bunlar yetmezmiş gibi Sayın Aksu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimler öncesinde halen 10 yıl önce sözünü verdiği projeleri ısıtıp ısıtıp yeniden gündeme getiriyor ve yeni dönemde bu projeleri yapacağını iddia ediyor. Sayın Aksu resmen halkımızın ve bizlerin aklıyla alay ediyor!” dedi.

Son 10 yılda elle tutulur hiçbir hizmet üretemeyen Giresun Belediyesi´nin buna karşılık ekonomik anlamda iflasın eşiğine geldiğine dikkat çeken Tatlı; “Biz de bu şehirde yaşıyoruz. Bu şehire yapılan ve yapılmayan her şeyden haberimiz var. Giresun Belediyesi Kerim Aksu başkanlığında hizmet anlamında dibe vurdu ancak gelin görün ki borç anlamında rekor kırdı. Bu nasıl bir yönetim anlayışıdır? Hizmet yok ama borç inanılmaz boyutlarda. Personeline maaş ödemekte zorlanan, elektrik faturalarını ve piyasaya olan borcunu ödeyemeyen, vatandaşlara su ihbarnamesi gönderecek hale gelen Giresun Belediyesi, halkımız tarafından kendisine verilen yetkiye tam anlamıyla ihanet etmiştir” ifadelerine yer verdi.

Belediyede yaşanan yönetim zafiyetinin bedelini Giresun halkının ödediğini ve artık bu durumun değişmesine çok az kaldığını belirten Ak Parti İl Başkanı Kenan Tatlı; “Artık bıçak kemiğe dayanmıştır. Halkımız 31 Mart´ta 10 yıllık CHP´li belediye yönetiminin karnesini sandıkta verecektir. Bu seçimleri sadece bir yerel seçim olarak görmek çok yanlıştır. Bu seçim aynı zamanda geleceğimizi oylayacağımız tarihi bir seçimdir. Bu şehir bize atalarımızdan geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bırakacağız bir miras olarak kaldı. Biz bu mirasa sahip çıkmak ta boynumuzun borcudur. MHP´li, ülkücü dava arkadaşlarımızla birlikte Giresun´umuzu içerisinde bulunduğu kaostan çıkarmak için halkımızla birlikte gönül birlikteliği yaptık. Bu gönül birlikteliğini gönül belediyeciliği ile taçlandırıp, 31 Mart seçimlerinden alnımızın akıyla çıkmak, ilimizi ve halkımızı hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için bütün vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz” diye konuştu.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Bıçak kemiğe dayandı
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
´Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim´siz olur?´

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi