BEKİROĞLU NE ANLATTI?
Bekiroğlu, FETÖ konusunda Kavrak´a neler anlattı?
Tarih: 2.5.2018 11:10:47/ 1720okunma / 0yorum

 

Avukat Burak Bekiroğlu´nun FETÖ´cü unsurlarla sürdürdüğü mücadele hız kesmeden sürüyor.

Ülke genelinde FETÖ/PDY yapılanmasına karşı amansız bir mücadele veren, Av. Burak Bekiroğlu, teşkilatlardaki FETÖ iddialarını Ak Parti MKYK gündemine taşıdı.

Av. Burak Bekiroğlu aralarında Giresun´un da bulunduğu bazı illerdeki FETÖ yapılanmaları hakkında AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi Av. Serpil Kavrak´ı bilgilendirdi. Bekiroğlu´nun Kavrak´a sunduğu bilgilerin Ak Parti MKYK toplantısında gündeme getirilmesi bekleniyor.

FETÖ´ye karşı dik duruşu ve verdiği hukuksal mücadele ile dikkat çeken Av. Burak Bekiroğlu, aralarında Giresun´un da yer aldığı Tekirdağ, Hatay, Gaziantep, Adana ve Antalya illerindeki FETÖ sorunlarını, Ak Parti Kadın Kolları MKYK Üyesi Av. Serpil Kavrak´a ileterek, milletvekili aday adaylığı sürecinde dikkat edilmesi gereken isimler hakkında belge ve bilgi paylaşımında bulundu.

İkilinin görüşmesiyle ilgili bilgilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´a da özel  olarak sunulması bekleniyor.

“GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK”

Görüşmeyle ilgili sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulunan Av. Burak Bekiroğlu şu ifadelere yer verdi:  “Teşkilatlar içerisine sızmış FETÖ kliklerini, bu kliklerle mücadelenin nasıl edilmesi gerektiğini, ‘Hatay, Tekirdağ, Giresun, Antep, Adana, Antalya´  illerindeki FETÖ sorunlarını, bu illerde teşkilatlarda olan olayları konuştuk. Genel konular hakkında görüş alışverişi ve istişare yaptık. Birçok yeni konuda bizi aydınlattıkları için Av. Serpil Kavrak ve eşine teşekkür ederim.”

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: BEKİROĞLU ANLATTI
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.2964
EURO
6.0072
´Aşk bir güneşe benzer, aşık olmayan gönül bir katı taşa benzer.´

Yunus Emre
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi