AKSU HIZ KESMİYOR
Başkan Aksu saha çalışmalarını sürdürüyor.
Tarih: 7.3.2018 12:09:45/ 1649okunma / 0yorum

‘Hepimiz Giresun sevdasında buluşuyoruz´

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Fevzi Çakmak Mahallesi´nde bulunan Dereli Tepeköy Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği´ni ziyaret edip, hemşerileri ile buluştu.

Dernek binasına gelen Başkan Kerim Aksu´yu, Tepeköy Dernek Başkanı Kesim Kırkaya, yönetim kurulu ve dernek üyeler karşıladı. Toplantıya Tepeköy Muhtarı Seyfi Kırkaya, Tamdere Köyü Muhtarı Erdal Dönmez, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Cengiz Tiryaki, Sarıyakup Köyü Dernek Başkanı Hidayet Güven ve dernek yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Başkan Kerim Aksu, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını bizzat kendilerinden dinleyip, birlikte çözüm önerilerinde bulundu. “Ben her zaman sizlerin yanındayım” diyen, Başkan Kerim Aksu yaptığı konuşmada; “Daha önceki buluşmalarımız gibi bu akşamda burada sizlerle olmak çok güzel. Belediye olarak çalışmalarımız şehir genelinde sürüyor. Sizlerin sorun ve sıkıntılarını dinlemeye geldim. Makam odasında oturmayı değil, her zaman sizin yanında olmaya özen gösteriyorum. Örnek çalışmaları ile takdir toplayan bu derneğimize katkı sağlayanları kutluyorum. Belediye Başkanı olarak sadece Giresun´daki derneklerimizle değil, İstanbul´da, Bursa´da, Almanya´da, Amerika´da bulunan hemşeri derneklerimizle beraber olmaya özen gösteriyorum. Giresunlu gurbetçisi ile birlik ve dayanışma içerisinde olmalı. Çünkü başka Giresun yok. Bizler siyasi görüşü ne olursa olsun, Giresun sevdasında buluşmalıyız. Ben seçildikten sonra parti rozetimi çıkarıp, Giresun rozetimi takarım. Bu akşam beni misafir ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde görüşlerini ifade etti.

Tepeköy Dernek Başkanı Kesim Kırkaya, Belediye Başkanı Kerim Aksu´nun derneklerine yaptığı anlamlı ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ederken, şunları söyledi; “Bizler öyle büyük kuruluşlar değiliz. Küçük bir köy olmamıza rağmen, her zaman büyük işler yapmayı kendimize borç bildik. Bizler Sivil Toplum Kuruluşları olarak çalışmalarımızı farklı alanlarda sürdürmeye devam ediyoruz. Bizleri sadece seçim zamanları hatırlayan değil, her daim yanımızda olan değerli Belediye Başkanımız Kerim Aksu´ya ziyaretlerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Başkanımız istek ve taleplerimizi her zaman yerine getirdi. Sivil toplum örgütü olarak yapmış olduğumuz faaliyetlerimizde hep yanımızda oldu. Derneğimizi ziyaret edip bizleri onurlandırdı. Sorunlarımızı, taleplerimizi kendisine bizzat iletme imkanı bulduk. Derneğimiz adına, temsil ettiğimiz köyümüz adına kendisine şükranlarımı sunuyorum.”

Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Cengiz Tiryaki ise şunları dile getirdi; “Tepeköy Derneği yıllardır mahallemizde bulunan dernek binasında faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu akşamda burada güzel bir buluşmaya şahitlik ettik. Mahallemize yapmış olduğunuz bu anlamlı ziyaretten dolayı başkanımıza teşekkür ederim.”

/resimler/2018-3/7/1213167415400.jpg

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: AKSU KESMİYOR
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
´Cennet için ibadet geçersizdir…´

Hacı Bektaşı Veli
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi