Ak ve ekibi hız kesmiyor
Giresun Ticaret Borsası´nda başkanlık yarışını kim kazanacak?
Tarih: 31.3.2018 17:51:03/ 4600okunma / 0yorum

Giresun Ticaret Borsası´nda 3 Nisan´da seçim var.

Giresun Ticaret Borsası Başkanlığı için adaylığını açıklayan, yatırımlarıyla yöre ekonomisine önemli katkılar sağlayan Ahmet Ak Gıda Tük. Mad. San. Paz. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ak, seçime iddialı hazırlanıyor. Ak´ın listesinde önemli isimler olduğu bilgisi yüksek sesle dillendirilmeye devam ediyor.

Giresun Ticaret Borsası Başkan Adayı Halil Ak, gazetemize yaptığı açıklamada, “Ben ve ekibim üyelerimizden destek istiyoruz. Hedefimiz Giresun Ticaret Borsası´nın marka değerini arttırmak ve fındığın hak ettiği yere gelmesine katkı sağlamaktır” dedi.

Giresun Ticaret Borsası´nın 1926 yılında Atatürk´ün emriyle kurulduğuna vurgu yapan AK, ‘3 Nisan´da 3 aday başkanlık yarışı vereceğiz. Ben ve arkadaşlarım, üyelerimizden destek istiyoruz. Bunun için üyelerimizi tek tek ziyaret ederek kendimizi ve hedeflerimizi anlatarak seçime hazırlanıyoruz. Üyelerin katkılarıyla oluşan bir yönetim, üyelerin desteğiyle seçilen bir yönetim, üyelerin görüş ve önerilerine değer veren bir yönetim ve üyeye hesap verecek bir yönetim söz veriyoruz. Giresun Ticaret Borsası 1926 yılında Atatürk´ün onayıyla kurulmuştur. Bu köklü kuruluşun fındık sektöründe hak ettiği önemli yere getirmek öncelikli hedefimizdir. Giresun Ticaret Borsası´nın marka değerini arttırmak, GİRESUN KALİTE fındığın, kalitesinin fiyatlandırılmasını, değerinin artırılması ve farkındalığının yaratılmasını sağlamak hedefimizdir. Giresun Ticaret Borsası sahip olduğu lisanslı depo ve iki şirketiyle üreticilerimize çok önemli hizmetler vermektedir. Sektörümüzün bütün paydaşlarıyla iletişim içinde bu lisanslı depoculuğu daha işlevsel hale getirmek ve şirketlerimizin iyi yönetilmesini sağlamak mecburiyetindeyiz. Sektörün içindeyiz ve bütün sorunları birlikte yaşamaktayız; üyelerimiz arasında iletişim, uyum ve dayanışmanın sağlanması bizim önceliğimizdir. Birlikte yaşadığımız sorunları, birlikte çözeceğiz. Üyelerimizi temsil eden bir listeyle göreve hazırız. Son söz üyelerimizindir´ ifadelerini kullandı.

“Fındığın haklarını savunmak adına başkan adayı olduğunu´ dile getiren Halil Ak, ‘Giresun Ticaret Borsası´nı fındık sektöründe en iyi şekilde yönetecek bir ekiple seçime gireceğiz. Ekibimiz kendi alanlarında başarılarını kanıtlamış isimlerden oluşuyor´ diye konuştu.

Giresun Ticaret Borsası´nda 4 yıldır Meclis Üyesi olarak görev yaptığının altını çizen GTB Başkan Adayı Halil Ak, ‘Giresun Ticaret Borsası´nın marka değerini yükseltmek adına tecrübelerimizi hayata geçireceğiz´ diyerek sözlerini noktaladı.

Giresun Ticaret Borsası başkanlık seçiminde yaklaşık 250 üye oy kullanma hakkına sahip bulunuyor.

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ekibi kesmiyor
M-1

/resimler/2018-12/30/1823562616869.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-2
M-3

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
M-4
M-5

  

DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
´Kargalar ötmeye başlayınca bülbüller susar.´

Mevlana
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi