Cevap ver, neredeydin?
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar, CHP´li Türker´e ne cevap verdi?
Tarih: 2.11.2016 10:03:08/ 4093okunma / 0yorum

 

CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker´in Cumhuriyet yürüyüşüne katılmayan vekillere yönelik sözlerine Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar´dan sert yanıt geldi.

CHP´li Türker´in açıklamasını şaşkınlıkla karşıladıklarını dile getiren Akar; ‘Kendini sadece 29 Ekim Cumhuriyet bayramında akşam yürüyüş yapınca Cumhuriyetçi zanneden başkan, 15 Temmuz ve sonrasında devam eden Cumhuriyet ve Demokrasi nöbetlerin de nerelerdeydi? Sadece bir akşam, basının karşısına geçerek yarım saatini bu nöbetlere ayıran kişilerin bizim Cumhuriyete olan bağlılığımızı sorgulamada hata ettiklerini kamuoyuna saygıyla duyururuz. Hizmetlerini sadece afiş, pankart ve maket üzerine kurmuş olan bir zihniyet bütün Türkiye´de yapılanları görmemekle beraber, yapılanlara da rıza göstermemektedir´ dedi.

Başkan Akar, açıklamasını şöyle sürdürdü: ‘Bugün Giresun´da hizmet için çalışan Ak Partinin en üst kademesinden en altta ki üyesine kadar yaptığından daha fazlasını yapmaya çalışan bir zihniyete sahip yönetim kurulları ve Ak neferler, Cumhuriyete gösteriş için değil, tam bağımsızlık, Cumhuriyetin tüm ilke ve inkılaplarına saygı üzerine kurulmuş ve demokrasiye nice şehitler vererek sahip çıkmaya devam etmiştir. Teşkilatımızın mensupları Cumhuriyete bağlılıklarını, Cumhuriyetin gerekliliklerini sadece bazı günlerde değil her zaman ve her mecrada göstermeye devam etmektedir.´

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Akar, açıklamasını; ‘CHP´li yöneticiler fotoğraf çektirmeyi bırakıp hizmet etsinler´ şeklinde noktaladı.

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Cevap neredeydin
REKLAM

/resimler/2018-1/15/1813080166533.jpg 

 

Giresun HABERCİ Gazetesi
REKLAM
DOLAR
4.6560
EURO
5.4274
´Dal rüzgarı affetmiştir ama, kırılmıştır bir kere...´

Konfüçyus
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi